INSTAGRAM - @JAPANESEFLYOFFICIAL

Successful Bloggin' WorkshopBlack Rihanna Tattoo Pendant Trucker Hat - River Island 
Black Longsleeve  - ZARA   
Necklace MEMORY - Orska   
Ivory Leather Lunch Bag - fashionorgasm 
Black Harem Pant
Black trainers - DieselMiałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Successful Bloggin' zorganizowanych przez Cuponation i Zanox. Do udziału w warsztatach zaproszeni zostali blogerzy cieszący się popularnością zarówno w kraju jak i za granicą.


Podczas warsztatów, niektórzy z nich, byli zaproszeni do podzielenia się swoim doświadczeniem w prowadzeniu bloga. Spotkanie było bardzo ciekawe i mnie osobiście inspirujące do dalszej pracy.
Jednym słowem było to bardzo pożyteczne spotkanie i z największą ochotą wezmę udział w kolejnych warsztatach z blogerami.


___________________________________________________________________________________


I had the pleasure to participate in Successful Bloggin' workshop which were organized by the Cuponation and Zanox. To participate in this workshop were invited bloggers which have been known in Poland and abroad. 

During the workshop, some of the bloggers were invited to share their experience during their presentation. Personally it was for me great adventure and I was so glad to hear it.
At the same time, it was useful meeting and with a great pleasure I will take a part and attend another blog workshop.7 komentarzy: