INSTAGRAM - @JAPANESEFLYOFFICIAL

Lucky 7

By Łukasz Dziewic


Number Flag t-shirt - Choies 
Toledo Big Frames Shades - Giant Vintage
leather lunch bag by Jack / jacksmaga@gmail.com
Nike Air Yeezy Black-Solar Red Sneakers Bluzki z liczbami nie kojarzą się tylko z zawodnikami gier zespołowych. Od kilku sezonów T-shirty z takimi nadrukami są uzupełnieniem luźnych stylizacji. Koszulki określane mianem 'number t-shirt' stały się hitem w świecie mody.
Stylizacja powyżej to połączenie dwóch odrębnych światów - stylu miejskiego z klasycznym. Długa, czarna koszulka z nadrukiem pasuje wręcz idealnie do utrzymanych w tej kolorystyce Nike'ów. Całość przełamują złote akcenty, które wprowadzają element elegancji.

________________________________________________________________________

Blouses with numbers not associated only with the players team games. For several seasons, T-shirts with these prints are additional loose styling. Tee simply labeled as the 'number t-shirt' became a hit in the fashion world.
Styling above is a combination of two different worlds - urban & classic style. Long, black t-shirt with print fits perfectly with Nikes in the same colors. Gold accents brings an element of elegance to the whole outfit.

   

8 komentarzy:

 1. Dobra kolorystyka, wszystko świetnie pasuje!
  Mega ta fryzura.

  Katya

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! ta Twoja bluzka jest cudowna! podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje paznokcie i biżuteria są bombowe!
  Świetna jest ta koszulka, podoba mi się że nie jest taka gładka i plain, tylko że ma na dole ten motyw kwiatowy i wzór. Świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniała stylizacja :)

  mumineeks.blogspot.com - troche streetwearu, nowych rzeczy ode mnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekstra! Super wszystko dopasowane :)

  OdpowiedzUsuń